KONGREYE DAVET

TRB2 ULUSLARARASI EĞİTİM BİLİMLERİ KONGRESİ 
(TRB2-ICES, 2022)
VAN, TÜRKİYEDeğerli Bilim İnsanları, Araştırmacılar ve Eğitimciler
 
Akdamar Adası     24-26 Haziran 2022 tarihlerinde Van'da yapılacak olan TRB2 Uluslararası Eğitim Bilimleri Kongremizde (TRB2-ICES) sizleri görmekten mutluluk duyarız. Kongremiz, yüz yüze ve çevrimiçi katılım olanağı sağlayan hybrid modelde düzenlenecektir. Eğitim Bilimleri alanında, "Eğitimde Dijitalleşme" özelinde katılımcılara en son bilgi ve fikirleri paylaşma olanağı sunacak olan kongremiz, bölgesel düzeyde eğitim alanına ışık tutacak birçok çalışmayı tartışma fırsatı sağlayacaktır. Düzenleme Kurulu olarak, Eğitim ve Dijitalleşme teması özelinde Eğitim konusunda yapacağınız çalışmalar ile katılımınızı memnuniyetle beklemekteyiz. 

Farklı ülkelerden Eğitim ve Dijitalleşme alanında çalışmaları olan bilim insanlarının katılımı ile çeşitli panellerin yer alacağı uluslararası kongremize siz değerli bilim insanlarımızın katılımını bekliyoruz. Alanında uzman değerli davetli konuşmacılarımızın ve bölgesel bağlamda söz sahibi saygıdeğer yöneticilerin panellerine katılma fırsatına sahip olacak katılımcılarımız, çeşitli alanlarda yetkin çalışmalara sahip bilim insanlarının sunumlarına katılarak değerli fikirlerini paylaşma olanağına sahip olacaktır. Ayrıca Van kentinin güzelliğini misafirlerimize tanıtmaktan mutluluk duyacağız.

Kongre dili Türkçe ve İngilizce'dir. Özetlerinizi sunum yapacağınız dilde göndermenizi ve diğer bilgiler için Yazım kuralları menüsüne bakmanızı rica ederiz. Ücret konusunda detaylı bilgiye Kongre ücreti menüsünden ulaşabilirsiniz.
 
Haziran ayında sizi Van'da ağırlamaktan mutluluk duyarız.
İlginiz için teşekkür ederiz.


İletişim:
 
Yer: Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi, 65080 Tuşba - Van/Türkiye
Telefon: +90 444 5065 / 22912
e-Posta: trb2@yyu.edu.tr
Web: trb2.yyu.edu.tr

Fotoğraflar : Akdamar Adası, Van
                        Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Rektörlüğü, Van
                        Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Sahili, Van